CURRENT YEAR 4, NEXT SEASON YEAR 5

TUESDAY MAY 24
TRIAL 1 : 4:45 - 5:45PM

please arrive 15 minutes before start time

Abdulhakim Ali | Fairfield

Amelia Shahbeik | Rhiwbeina

Amelie Gadd | Danescourt

Arthur Judd | Sully
Barney Dong | Pwll Coch

Carter Arapis | Millbank

Cassius Critchley | Tongwynlais

Corey Loxton | Ysgol Sant Curig

Daniel Jones | Danescourt

Deiniol Gunningham | Melin Gryfudd

Diyaa Mohamed | Radnor

Dylan Matthews | Holton Road

Efan Garwood-Pask | Rhydypenau

Elin Garwood-Pask | Rhydypenau

Ellie Mae Davies | Rhiwbeina

Esme Haincock | Rhiwbeina

Finlay O'Connell | Rhiwbeina

Finnley Thomas | Radyr

George Webster-Mackerras | Thornhill

Gethin Jones | Rhydypenau

Guto Gapper | Ysgol Sant Baruc

Harlee Swan | Gwenfo CIW Primary
Hedd Jones | Creigiau

Imogen Williams | Dinas Powys

Jack Robinson | Thornhill

Jacob Sutton | Mynydd Bychan

Jake McNabb | Llandaff Cathedral

Jake Poontaub | Ton yr Ywen

James Cushion | Llanishen Fach

Quincy Benskin | Oakfield Primary

TUESDAY MAY 24
TRIAL 2 : 6:00 - 7:00PM
please arrive 15 minutes before start time

George Kingston | Wick & Marcross

Joseph Stephens | Melin Gruffydd
Joshua Morris | Baden Powell
Jude Lane | Marlborough
Lois Lloyd | Rhiwbeina 

Lucy Easton | St Helen's

Luka Moore | Pontprennau

Mahir Mohamed | Fairfield

Mason Farrington | Whitchurch Primary

Mason Marshall | Christ The King

Max Evans | Sant Baruc

Nell Harvie | Peterston Super Ely

Nicole Price | Dinas Powys

Oliver Coleman | Whitchurch Primary

Ollie Shide | Coryton

Oscar Mullins | Rhiwbeina
Owen Johnson | Creigiau
Páidí Naughton | Birchgrove
Reegan Morgan | Coed Glas

Rhys Grinter | Rhws Primary
Ryan Cowley | Pwll Coch

Stanley Dobson | St David’s

Steffan Morgans | Pencae

Tom Lankshear | Marlborough

Tommy Anthony | Pendoylan

Tristan Honychurch | Wick and Marcross

Trystan Dafydd | Treganna

Twm Wyn Owen | Mynydd Bychan

Wiliam Thomas | Gwaelod y Garth
Zak Davies | St David’s

TUESDAY MAY 24
TRIAL 3 : 7:15 - 8:15PM
please arrive 15 minutes before start time

Bleu Jackman | Baden Powell

Edward Lowry | Pendoylan

Eryl Jones | Iolo Morganwg

Ethan Meilak | Radyr Primary

Ethan Percy | Ysgol Treganna

Harley Thomas | Coed Glas Primary

Harri Simpson | Ysgol Iolo Morgannwg

James Johnson | Iolo Morganwg

Joseph Williams | Gwenfo

Llewellyn Morgan | Y Berllan Deg

Lucah Jama | Birchgrove

Michael Steele | Ton Yr Ywen

Nico Gonzalez | St Mellons
Toby Harris | Pendoylan

Tommy Davies-Green | Rhoose

Will Llewellyn | Radyr Primary

William Sarasin | Cathedral School

Yousef Esa | Cardiff Muslim Primary School

Zac Williams | Baden Powell