CURRENT YEAR 5, NEXT SEASON YEAR 6

MONDAY MAY 16
TRIAL 1 : 4:45 - 5:45PM

please arrive 15 minutes before start time

Aaron Williams | Birchgrove

Adam Jr Niewiedziala | Birchgrove

Adam Macalister-Smith | Rhiwbeina

Adam Muir | Radnor

Ashton Gardiner-Davies | Coryton

Cai Lucas Jones | Pwll Coch

Caiden Nott | Lansdowne

Caio Evans | Ysgol Y Wern

Caleb Shide | Coryton

Callum Russell | St David’s

Cayden Davies | Ysgol Pencae

Cian Howells | Glan Ceubal

Curtis Dunscombe | Oakfield Primary

Dai Wicks | Melin Gruffydd

Daniil Osipovs | Baden Powell

Ellis Williams | Whitchurch Primary

Emrys Fairburn | Radyr Primary

Ethan Punter | The Cathedral School

Evan Covill | Coed Glas

Evan Day | Radyr Primary

George Hansen | Rhydypenau

Gruffydd Bird | Ysgol Melin Gruffydd

Harley Alderman | St David's

Harri Rummings | Ysgol Y Wern

Harrison Asiamah | St Philip Evans

Harry Dawes | Coed Glass

Harry Knight | Bryn Deri School

Henry Vaughan | Fairfield Primary

Hyweln Crisp | Ysgol Bro Eirwg

Ifan Roberts | Ysgol Treganna

Jac Witchell | Ysgol Y Wern

Jack Wells | Coryton Primary

MONDAY MAY 16
TRIAL 2 : 6:00 - 7:00PM
please arrive 15 minutes before start time

Dhihen Jason Mahawaththa | Holy Family

Finley Butler | Rhws Primary

Harri Paterson | Baden Powell

Henri Johnson | Rhws Primary

Jack O'Donoghue | Pendoylan

Jacob Knox | Ysgol Pencae

James Dylan McCarthy | St Josephs

James Sherry | Sant Baruc

James Taylor | Evenlode

Joel Todd | Victoria Primary

Johnny Kennedy | Pwll Coch

Jonty Callaghan | Christ the King

Joshua Ansell | Whitchurch Primary

Joshua James | Llanfair Primary

Joshua Salathiel | Gwaelod Y Garth

Koda Seward | Ysgol Bro Eirwg

Liam Hopkins | Thornhill Primary

Logan Lewis | Ysgol Saint Curig

Luca Burley | St Bernadette's

Luca Sadler | Danescourt Primary School

Lucas Waskiewicz | Whitchurch

Mahad Burris | Creigiau Primary

Max Saleh | Danescourt Primary

Noah McMillan | Hawthorn Primary

Ollie Aiston | Millbank Primary

Preston Flavin | Peterston Super Ely

Rhys Newman | Bryn Deri

Thomas Sutton | Rhiwbeina Primary

Tomos Jack Jones | Y Berllan Deg

Wil Hedd Evans | Creigiau Primary

MONDAY MAY 16
TRIAL 3 : 7:15 - 8:15PM
please arrive 15 minutes before start time

Aidan Jones | Millbank Primary
Alex Peters | Ysgol Hamadryad
Alfie Clarke | Ysgol Hamadryad
Caleb Pritchard | Bryn Deri Primary
Christian Samson | St Philip Evans
Elliot Evans | Christ the King
Giorgi Jalagonia | Radnor Primary
Max Williams | Llanfair Primary
Ralph Jones | Ysgol Treganna
Rhys Williams | Wick and Marcross