CURRENT YEAR 6, NEXT SEASON YEAR 7

MONDAY MAY 23
TRIAL 1 : 4:45 - 5:45PM

please arrive 15 minutes before start time

Adam Haddouche | Howardian

Alexander Peters | Bryn Deri

Alfie Keiller | Coed Glas

Ashton Dodd | Holton Road

Benjamin Pritchard | Rhydypenau

Bobi Baines | Ysgol Y Wern

Cassius Davies | Lansdowne

Charlie Ford | Ysgol Bro Eirwg

Charlie Jackson | Dinas Powys

Charlie Way | Radnor

Dylan Morgan | Treganna

Ethan Carter | St Bernadettes

Evan Clatworthy | Melin Gruffydd

Evan Jenkins | Marlborough

Finn Todd | Whitchurch

Fletcher Hook | Birchgrove

Freddie Morgans | Pencae

Gabriel Bird | Roath Park

George Welsh | Coryton

Gruffydd Thomas | Gwaelod y Garth

Harrison Lovering | Tongwynlais

Harry Nicholas | Pontprennau

Harry Watts | Evenlode

Henry Wo | The Cathedral School

Iolo Thomas | Iolo Morganwg

Iolo Watkins | Victoria Primary

Jacob Ingram | Wenvoe

Jacob O'Brien | Rumney

Joel Baird-Pearce | Sant Curig

Joseph Blake | Christ the King

Joshua Impey-O'Donnell | Pentrebane

Jude Evans | Ysgol Bro Eirwg

Kobi Jenkins | Coed Y Gof

Oscar Wilson | Ysgol Pwll Coch

Stanley Bodman | Melin Gruffydd

Thomas Lindell | Whitchurch

MONDAY MAY 23
TRIAL 2 : 6:00 - 7:00PM
please arrive 15 minutes before start time

Benjamin Owen | Rhws

Bradley Thomas | Rhws

Dawson Gill | Rhws

Ethan Edbrooke | Creigiau

João Clark | St Illtyd Primary

Kobii-Rae Sullivan | Oakfield

Laurie Davies | Coryton

Leo Charles-Evans | Romily

Leo Pill | Ysgol Pencae

Logan Morgan | Coed Glas

Luis Pugh | Radyr Primary

Luke Edwards | Rhiwbeina

Mani Ryan | Victoria Primary

Marsai Gayle | Thornhill Primary

Max Reed | St Illtyd Primary

Morgan Garwood-Pask | Rhydypenau

Moss Walters | Ysgol Sant Curig

Nate Sawdon | Millbank

Oliver Robinson | Gwaelod y Garth

Osian Ellis Williams | Victoria

Owen Raikes | Sully

Regan Gracey | Ysgol Treganna

Rocco-Shai Francesco Gentile | Rumney

Sam Evans | Bryn Deri

Sam Kahan | Marlborough

Samuel Evans | Radnor

Samuel Riddle | The Cathedral School

Sebbie Grima | Tongwynlais

Selwyn Jones | Radyr Primary

Siddhanth Adarsh | Danescourt

Sonny Skyrme | Gwenfo

Toby Nihan | Birchgrove Primary

Tomos Harri Tucknutt | Y Berllan Deg

Tristan McDuff | Ysgol Glan Ceubal

Wil Halton | Berllan Deg

Zak Kazemi | Millbank Primary

MONDAY MAY 23
TRIAL 3 : 7:15 - 8:15PM
please arrive 15 minutes before start time

David Ebubedike | Gwenfo
Ellis Manfield | St Fagans
Evan Wood | Thornhill Primary
George Cooper | Ysgol Y Wern
Jack George | Ysgol Pwll Coch
Jacob Acquaah | Radnor Primary
Jacob Rixon | Creigiau Primary
Joseph Hurley | Christ the King
Joshua Julien | Victoria Primary
Oliver Rees | St Fagans
Sebastian Yates-Leach | St Fagans