CURRENT YEAR 3, NEXT SEASON YEAR 4

TUESDAY MAY 17
TRIAL 1 : 4:45 - 5:45PM

please arrive 15 minutes before start time

Alex Kimberley | Christ the King
Aron Jones | Pencae

Ava Amphlett | Oakfeild Primary
Ben Kahan | Marlborough
Benjamin Ifan Parker | Ysgol y Wern
Brychan Evans | Ysgol y Berllan Deg

Caio Thomas | Melin Gruffydd
Carlito-Jayden Mardon | Baden Powell

Charlie Rossiter | Radyr Primary

Charlie Tait | Llanfair Primary

Daisy Ann Jones | Danescourt

Daniel Baggott | Birchgrove Primary

Deacon Robinson | Baden Powell

Dylan Waters | Ysgol Mynydd Bychan

Ellis Thomas | Danescourt Primary School

Elys Gibbs | Marlborough

Evan Jenkins | Fairfield Primary, Penarth

Evan Ewere Eboigbe-Mitchell | St Mellons

Fayaz Miah | Radyr Primary School

Florian French | Ysgol Glan Cuebal

Freddie Beddard | Sully Primary

Freddie Parsons | Rhydypenau

George Welch | Roath Park

Gruffydd Evans | Ysgol Y Berllan Deg

Harry Colmsee | Evenlode Primary

Harvey Roberts | Sully Primary

Henry Hegarty | Christ the King

Henry McMillan | Hawthorne Primary

James Fettah-Elsey | Creigiau

James Finlayson-Clements | Gwenfo

Jayden Griffiths | Oakfield

Jenson Baldwin | Millbank

Macsen Fox | Birchgrove

Muhammed Jama | Victoria Primary

Seve Moran | Victoria Primary

TUESDAY MAY 17
TRIAL 2 : 6:00 - 7:00PM
please arrive 15 minutes before start time

Cameron Jones | Holy Family

Carter Maton | St Phillip Evans

Chase MacIver | Rhws Primary

Grayson Clague | Peterston Super Ely

Henry Palmer | Gwaelod y Garth

Jack O’Donnell | Peterston Super Ely

Joseff Rodgers | Iolo Morganwg

Lauren Dacey | Coed Glas

Leo Jones | Birchgrove Primary

Lilly Le-Sauteur | Ysgol Treganna

Luciano Palladino | Whitchurch Primary

Luca Harris | Dinas Powys

Luca Tannetta | Baden Powell

Lucas Williams | Llandaff Cathedral School

Macsen Lacey-Hughes | Y Berllan Deg

Mason James Harkus | Ysgol Pencae

Morgan Llewellyn Powell | Hamadryad

Oliver Lee | Whitchurch Primary School

Pabo Williamson | Ysgol Hamadryad

Raya Greenaway | Victoria Primary

Roni Small | Ysgol Sant Baruc

Rosie Clerey | Llanfair Primary

Samuel Evans | Pendoylan

Sebastien Clarke | Pendoylan

Suhaib Mohamed | Radnor

Sumaya Arabi | Rhydypenau

Thomas Micklewright | Coed Glas

Tom Glenn | Ysgol Treganna

Tomi Wicks | Melin Gruffydd

Tomos Knox | Ysgol Iolo Morganwg

Zackery Harris | Dinas Powys

Zachary Donovan | Danescourt

TUESDAY MAY 17
TRIAL 3 : 7:15 - 8:15PM
please arrive 15 minutes before start time

NAMES WILL BE ADDED SHORTLY